درباره اوج

  • صنایع فیزیوتراپی و توانبخشی اوج در سال 1369 با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاههای مکانوتراپی و کاردرمانی شروع به فعالیت کرد. در ابتدا اقدام به تولید محصولات و تجهیزات فیزیوتراپی و توانبخشی و… نموده و با مشارکت شرکتهای تجاری این محصولات به بازار موجود عرضه شد .

  • درسال 1373  به منظور ارتقاء کمی و کیفی محصولات، با انتقال دانش فنی فیزیوتراپیستها و کاردرمانهای محترم اقدام به تولید نسل جدیدی از محصولات با مشارکت شرکت سپهرشفا  نمود.

  • از سال 1375  به پشتوانه تجربه و تخصص خود و مشارکت با شرکتهای مطرح در این حوزه به فعالیت خود ادامه داد .

  • در سال 1385 بنا به پشتیبانی مشتریان محترم صنایع اوج تصمیم به استقلال خود گرفته و علاوه بر طراحی و ساخت کالا با کیفیت ْ پروسه فروش محصولات خود را نیز به عهده گرفت .

  • اکنون صنایع اوج به عنوان یکی از موفق ترین تولیدکنندگان تجهیرات فیزیوتراپی و توانبخشی مشغول است که این مهم بدون رهنمودهای شما مشتریان محترم که همواره بهترین کارشناسان در امر R&D این مرکز صنعتی بوده اید ْ امکان پذیر نبود .

لذا صنایع اوج با بیش از 25 سال سابقه تولیدات تجهیزات فیزیوتراپی همواره آرمانی جز ارائه ی محصولاتی باکیفیت و خدماتی شایسته تر به مشتریان نداشته و برای همگام شدن و پویایی در این عرصه، محدودیتی برای خویش قائل نیست و همچنان موثرترین راهکار برای رسیدن به این آرمان همانا نظرات و انتقادات شما عزیزان می باشد.